máj 01

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Badín, Banská 26, 976 32  Badín

OZNAM

o zámere prenajať pozemky

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Badín, IČO: 31932720 (ďalej vyhlasovateľ) oznamuje, že má na prenájom: lesné pozemky, trvalé trávnaté porasty a ostatné plochy, nachádzajúce sa v katastrálnom území Badín, okres Banská Bystrica, obec Badín. Pozemky sú evidované na liste vlastníctva č. 1155 vo vlastníctve Rímskokatolíckej cirkvi, farnosť Badín. Podrobná špecifikácia pozemkov je uvedená v sumarizačnom liste, ako súčasť tohto oznamu zverejnený na webovej stránke farnosti http://badin.fara.sk/. Záujemcovia môžu svoju ponuku predložiť na celok uvedených pozemkov alebo len na časť pozemkov podľa druhu vyznačeného v priloženom sumarizačnom liste,ktorý nájdete tu

Doba nájmu: na dobu určitú 10 rokov – od 01. 01. 2019 v súvislosti s ukončením doby trvania súčasne uzatvorených nájomných zmlúv k 31. 12. 2018.

Ponuka musí obsahovať:

1. Návrh výšky ceny nájmu za m2– prepočtom na „ha“.
  2. Zámer využitia predmetu nájmuvyjadrený jednoduchým opisom a podmienky nájmu. Po ukončení lehoty stanovenej na predkladanie ponúk bude prebiehať osobné stretnutie s každým záujemcom. V ponuke žiadame uviesť kontaktné telefónne číslo, prípadne e-mail.
  3. Skúsenosti v hospodárení v lesoch.

Ponuka musí byť napísaná v slovenskom jazyku a podpísaná osobou oprávnenou konať v mene záujemcu (v prípade fyzickej osoby priamo fyzickou osobou, v prípade právnickej osoby štatutárnym zástupcom).

Predloženú ponuku nie je možné meniť a dopĺňať, ani ju upravovať po uplynutí lehoty stanovenej na predkladanie ponúk.

Lehota zverejnenia oznamu o zámere prenechať pozemky do nájmu

Zverejnenie oznamu na webovej stránke farnosti Badín: do 15. 06. 2018

Lehoty a spôsob predkladania ponuky

• ponuku je potrebné doručiť nasledovne:
  1. a) termín a čas doručenia: do 15. 06. 2018 do 16,00 hod.,
  2. b) forma a počet: písomná forma v jednom vyhotovení
  3. c) spôsob a adresa doručenia:
    poštou na adresu: Rímskokatolícka cirkev, farnosť Badín, Banská 26, 976 32  Badín
    osobne

Výsledok z vyhodnotenia ponúk sa oznámi každému z účastníkov písomne listom, či uspel alebo neuspel do 10 dní odo dňa vyhotovenia. Zároveň výsledok oznámi na webovej stránke farnosti.

Vyhlasovateľ a úspešný záujemca následne uzatvoria nájomnú zmluvu.

Sumarizačný list .

Správca farnosti: Mgr. Miloš Jakubík, farár